Piwonie w roli głównej

Piwonie w roli głównej

Piwonie to niezaprzeczalnie królowe letnich ślubów. Pachnące i eleganckie stanowią idealnie dopełnienie delikatnej ślubnej stylizacji oraz romantycznego wystroju sali weselnej. Krajowe piwonie dostępne są od maja do początku sierpnia. Kwiaty importowane kupimy w zasadzie cały rok, choć oczywiście ich ceny poza sezonem są znacznie wyższe. Piwonie, choć nie należą do najtańszych są na tyle okazałe, że zaledwie kilka sztuk w bukiecie Panny Młodej lub w kompozycji na stole weselnym wystarczy, żeby osiągnąć zjawiskowy efekt. Są dość trwałe ale nie lubią wysokich temperatur i potrzebują sporo wody. Występują w wielu pięknych kolorach i odmianach, choć najpopularniejsze wśród Panien Młodych są klasyczne piwonie różowe.

Naturalne piękno wymaga minimalnej oprawy. Jeśli bierzesz ślub latem i marzą Ci się klasyczne dekoracje z dodatkiem piwonii zdecydowanie postaw na minimalizm w pozostałych kwestiach. Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowe aranżacje z wykorzystaniem naszych zaproszeń ślubnych i dodatków weselnych, które znajdziecie tutaj. Wszystkie nasze zaproszenia i dodatki wykonane są w 100 % z papierów ekologicznych i mogą zostać w całości poddane recyklingowi.

Koniecznie odwiedźcie nasz blog, gdzie czeka na Was mnóstwo piwoniowych inspiracji: https://paperplantpl.wordpress.com/2018/06/28/piwonie-w-roli-glownej/

Zaproszenia:  http://www.paperplant.pl/papeteria1/piwonia

Dodatki weselne: http://www.paperplant.pl/dodatki-weselne1/prezenty