Motyw przewodni: jeżyny

Motyw przewodni: jeżyny

Jeśli szukacie oryginalnego motywu przewodniego letniego wesela przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Co powiecie na jeżyny? Choć brzmi dość niecodziennie i wydaje się zupełnie nie wpisywać w ślubny klimat zdecydowanie warto wypróbować ten pomysł, zwłaszcza jeśli zamierzacie postawić na styl rustykalny. Ciemna zieleń i głębokie bordo charakterystyczne dla jeżynowych gałązek pięknie kontrastują z jasnymi barwami: bielą, pudrowym różem i ecru. Znakomicie komponują się także z naturalnym drewnem i papierem ekologicznym.

Do celów dekoracyjnych najlepiej wybrać drobne dzikie jeżyny lub pędy odmiany działkowej z niedojrzałymi owocami. Jeżyny owocują głównie w sierpniu i wrześniu, jednak z uwagi na to, że nie ma potrzeby oczekiwania aż owoce będą w pełni zdatne do spożycia, pierwsze ozdobne gałązki można pozyskać już pod koniec czerwca. Znakomicie sprawdzą się zarówno w bukietach i wiankach, jak i jako dekoracja stołu: solo i jako element kwiatowych kompozycji.

Poniżej przygotowaliśmy kilka nieszablonowych inspiracji. Podczas sesji wykorzystaliśmy nasze zaproszenia i dodatki weselne z letniej linii kolekcji Four Seasons.

Koniecznie zajrzyjcie na https://paperplantpl.wordpress.com/2018/07/06/motyw-przewodni-jezyny/ gdzie czeka na Was mnóstwo pięknych zdjęć i inspiracji!

Zaproszenia: http://www.paperplant.pl/papeteria1/je%C5%BCyna

Dodatki weselne: http://www.paperplant.pl/dodatki-weselne1/prezenty